Стоматологія «Авіцена»

(0342) 55-26-97

Послуги стоматології

Лікування зубів та ясен

Лікування зубів та ясен

Будь-яку хворобу краще запобігти, ніж лікувати. Тому найголовніша порада, яка допоможе зберегти здоров'я порожнини рота - при появі хоча б однієї з ознак захворювань пародонту негайно звернутися за консультацією до фахівця.
Професійна чистка зубів та ротової порожнини

Професійна чистка зубів та ротової порожнини

Професійна чистка незамінна і дуже ефективна. Потрібно регулярно звертатися до стоматолога-гігієніста, який професійно, за допомогою спеціальних інструментів і препаратів зробить Вам безболісну чистку зубів.
Виготовлення незнімних та знімних протезів

Виготовлення незнімних та знімних протезів

Протези в даний час виготовляються з високоміцних і безпечних матеріалів, які за своїми якісними характеристиками можуть посперечатися з природною зубної тканиною. Не стоять на місці і технології протезування, дозволяючи підібрати оптимальний варіант для кожного пацієнта.
Імплантація зубів та хірургія

Імплантація зубів та хірургія

Імплантація зубів - альтернатива знімними зубними протезами. На сьогоднішній день сучасна імплантація зубів дозволяє відновлювати навіть повну беззубу щелепу незнімними або умовно-знімними конструкціями.

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів

Стоматологічне відбілювання зазвичай займає 1-3 години. Перевага цього методу полягає в тому, що результат з'являється негайно.Також можливе використання "домашнього" відбілювання під контролем лікаря. 

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Стоматологія дитячого віку враховує особливості дитячого організму в проявах патології зубо-челюстної сфери. Стоматологічні захворювання у дітей протікають інакше, ніж у дорослих. При цьому дитячий стоматолог враховує взаємозв'язок із спільними захворюваннями, процесами зростання і розвитку дитяти. І в цьому дитяча стоматологія безпосередньо пов'язана з педіатрією.

Повний перелік послуг та прейскурант уточнюйте в адміністратора


м. Івано-Франківськ,
вул. Шевченка, 46 (на карті)

E-mail: info[doggy]avicena.if.ua
Запис на безкоштовну консультацію
за телефоном:

+38 (0342) 55-26-97